Ters ilişki ömür boyu cünüplük

Ters ilişki ömür boyu cünüplük

Sponsorlu Bağlantılar

Hocam benim ve eşimin yıllardır arkadan ilişkiye merakımız vardı ve geçenlerde merakımızı ve isteğimizi gidermek için günah ve haram olduğunu bile bile yaptık 🙁 nefsimize yenildik ama imansız değiliz 🙁
Bazı söylentilere göre bu olayı bile bile 3 defa veya 1 kerede olsa art arkaya yaparsak Ömür boyu cenabet miyiz artık ve ebediye lanetlenmişmiyiz ve bu saatden sonra nekadar Allah yolunda gitsekde herşey boş mu ve direk olarak cehenneme açan yolmuş doğrumu ?
Hocam bize teselli olmayın açık açık cevaplayın lütfen 🙁

Sponsorlu Bağlantılar

Böyle bir şey yoktur yani ömür boyu cünüplük yoktur bir kere gusül abdesti alındığı ve bozulmadığı takdirde bu abdest geçerlidir. Ebedi lanet ve cehennem de yanlış bir inançtır.
Evet ters ilişki haramdır büyük günahlardandır yapanlar hakkında lanetlenmiştir ifadeleri vardır. Ama bu hiç affolmaz ebedi cehennemliktir anlamında değildir günahın büyüklüğü hakkındadır. Sizin yapmanız gereken bu çirkin fiili ve günahı işlediğinizden dolayı tevbe ve istiğfar etmek ve bunu bir daha asla tekrarlamamaktır. Gerçekten pişmanlığını ispat etmeli ve Allah’a tevbe etmelisin. Böyle yaptığın takdirde Allah günahları bağışlayandır tevbeleri kabul edendir. Yeter ki düzgün bir tevbe olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaptığınız haramdır. Arkadan ilişkiye girene Allah rahmet etmez buyuruyor peygamberimiz (asm). Bundan gayrı bir şey denemez çünkü Allah’ın rahmet etmediğine kimseler yardım edemez. Tövbe edin ve bir daha yapmayın.

Cevabınız