Rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir

Rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Selamun aleykum.ben rüyamda çok güzel krem renkli dantelli çicekli süslü bi gelinlik giydigimi gördüm. Evliliği düşünerek görüştüğüm birisi vardi. Bi iki gün önce bir konuda anlasamadik ve ayrildik. Ayrildigimz gece gelinlik giydiğimi o gelinlikle yürüyerek gelinlikçiye provaya gittigimi gördüm . Ayrildgmz için üzülüyoruz (ama soruna çözüm de bulamadik). Bu ruyayi gormem ayrilik konusunda bana bir mesaj veriyor olablr mi? Yardmci olursanız çok sevinirim. Allah razi olsun.
—-
Ruyami eksik anlattgmi fark ettim.
Yürüyerek gelinlikciye gitmistim rüyamda. Oraya giderken uzerimdeki gelinlik çok güzel şık kremdi. Ama gelinlikçide aynaya bakinca ben uzerimde siyah bi gelinlik gördüm.
1saniye öncesinde üzerimde güzel gelinlik vardi aynaya dönünce sanki hem farklı hem de siyah gelinlik gördum üzerimde. Aaa bu güzel değilmiş dedim ve uyandim. Bu siyah gelinlik beni çok etkiledi. Sevdiğim kisiden ayrilmamla ilgisi olablr mi sizce? Tekrar tesekkur ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam hanım kardeşim. Bu durumlarda bazen etkisinde kalmaktan rüyalar görülebilir. Ama genel anlamda senin için nasip, kısmet ve yakında evlenmek olarak tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Cevabınız