kız kaçırmak doğru mu

kız kaçırmak doğru mu

Sponsorlu Bağlantılar

S.a hocam sizle paylasmak istedim fikirinize ihtiyacım var.Benim cok sevdigim bir kız var evlenmek istiyoruz ailemlele tanıştırdım herkes çok sevdi ve beğendi sıkıntımız su kızın ailesi karşı geliyor bizi küçük görüyor ve aşağılıyor bir kaç kez istemeye ailem gitti karşı tarafın tutumu ilk sefer olmaz dedi şimdide sürekli erteliyorlar annesi özellikle çok karşı sebebi ise işçi olarak bir iş yerinde çalışmam maaşım iyi ama memur vs olmadığımdan işimi beğenmiyor ve lise terk olduğum içinde sevdiğim kız üniversite mezunu bunları öne sürerek vermek istemiyorlar biz birbirimizi çok seviyoruz ne yapacağımızı bilmiyoruz kaçırmam doğru olur mu kız kaçmak istemiyor aile rızası ile evlenmek istiyor kaçarsak doğru olur mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam kardeşim. Kız kaçırmak tabiki de caiz değildir. Erteleyebilirler bu sizin için bir sebep değildir. Sabırlı olun ve gerekirse araya başkalarını da koyarak tekrar isteyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki hocam son care olsa biraz daha beklesek araya birilerini koysak yinede bahaneler buluyolarsa artik dayanamaz durumu gelirsek tahammul edemezsek artik kacabilir miyiz?

Sponsorlu Bağlantılar

Evet seni anlıyorum kardeşim ama kaçırmak caiz değildir. O kızın yerine kendi kızını veya bacısını koyup düşünmek gerekir. Allah hayırlı bir kapı açsın sizlere inşaallah.

Cevabınız