Kıtmir Duası

Kıtmir Duası

Sponsorlu Bağlantılar

S.a. Hocam. Bu fetöcülerin eskiden bi arkadaşıma verdiği dua var. Katmir duası deniyor. Arkadaşım dedi ki bu büyüymüş. Bunu taşıyanın sadık olmadısı içinmiş. Böyle bişey var mı. Bu kolyeyi sirkeli suda falan bekletip atmak lazım diyorlar. Kıtmir benim bildiğim cennetlik bir köpek. Ashabı keyfin köpeği. Ne yapmamız lazım.

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam kardeşim. Asıl olarak bu dua güzel bir duadır. Ancak bu sendeki duanın içeriğinde ne var bilemeyiz. Eğer ne olduğundan emin değilsen onu ayak basmayan bir toprağa gömebilirsin.

Kıtmir duası

“Allahümme Ya Rabbi ve Cebraile ve Mikaile ve İsrafile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve munzilel berekati vet tevrati vez zeburi vel incili vel furkani ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.

La ilahe illallahul melikül hakkul mubin.

Muhammedün Resulullahi sadikul va’dil emin.

Ya Rabbi Ya Rabbi Ya Hayyu Ya Kayyumu Ya Zel celali vel ikram.

Es’elüke ya rabbel arşıl azim.

En yerzukani rızkan helalen tayyiben bi rahmetike ya erhamer rahimin.

Debernuş, Sazenuş, Kefestetayuş, Kıtmir, Yemliha, Mekselina, Meselina, Mernuş.”

Kıtmir duası meali

Ey Cebrail’in, İsrafil’in, Mikail’in, Azrail’in, İsmail’in, İshak’ın, İbrahim’in ve Yakup’un rabbi Yüce Allah’ım! Ey bereketleri indiren Kuran’ı, Zebur’u, Tevrat’ı, İncil’i indiren Rabbim. Kudret ve güç sahibi olan yüce Allah’ım! Yegane Melik ve hak olan Allah’tan başka ilah yoktur. Sözünde emin ve sadık olan Hz Muhammed (s.a.v.) Allah’ın elçisidir. Ey Rabbim, Ey Rabbim, Ey Kaim ve Diri olan, Ey ikram ve celal sahibi! En büyük arşın sahibi, senden helal rızık istiyorum. Ey merhametlilerin en merhametlisi! Sazenuş, Debernuş, Kefestetayuş, Yemliha, Kıtmir, Meselina, Mernuş, Mekselina (Ashab-ı Kehf isimleri)

Cevabınız