İstiharede başka birini görmek

İstiharede başka birini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Hocam merhaba ben dün istihare namazına yattım konustugum biri var evlilik için hayırlımı degilmi diye rüyamda istihareyle alakasız şeyler gördüm rüyada arkadasımla sevgili oldum ama yanımda o degilde bir sanatcı var onun elini tutyorum falan sonra biryerden kaçmaya çalısıyoruz gelenleride ben dövüyorum uzaklastırıyorum sonra bir insanı ezerek büzerek kemikleri kırılmıs sanki bir şeyin içine koyuyolardı inleme sesleri vardı sonra baska biryere gittik arkadasımla sevgilisi kurtuldular bizde sonradan gittik istihare namazıyla çok farklı bir rüya degişik anlam veremedim ilgisi yok yani sabah kaltıgımda da içim biraz huzurluydu yardım edin hocam sizce ne olabilir ?

merhaba ben dün bir şeyin olumlu veya olumsuz mu diye istihareye yattım evlilik için rüyamda konuyla alakasız şeyler gördüm hep yakın bir arkadasımla sevgilş oluyorum ama onun yerine bir sanatçı geçiyor sonradan böyle bir şeylerdn kaçmaya çalışıyoruz sürekli bende onları dövüyorum sonra bir insanı paketleyip kemiklerini kırıp bir şeyin içine koyuyolar çok degişik bir rüyaydı istihare ettigim şeyle ilgisi oktu baska şeyle gördüm ve sabah kalktıgımda içim biraz huzurluydu sizce ne olabilir lütfen yardım edin cevap verin.

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba kardeşim. İstiharede bir işaret kabul etmek için rüya çok net bir işaret vermelidir yada insanın içine o konuda bir huzur yada huzursuzluk hissi gelmelidir. Bu rüyan sana bir işaret olmaz. İstersen istihareyi tekrar edebilirsin.

Cevabınız