İstihare rüyasında deniz görmek

İstihare rüyasında deniz görmek

Sponsorlu Bağlantılar

istihare yapan bir kişi rüyasında Deniz görürse ne anlama gelmektedir. istihare uykusunda deniz görmenin hükmü nedir Kısaca bilgi paylaşır mısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

İstihare için yatan bir kimse rüyasında deniz görmesi çok hayırlıdır. Denir görmek beklenilen hayırlı haberleri almaya ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanmıştır. İstihare rüyalarında görülen rüyaların içerisindeki ayrıntıların anlamları da olabileceği için en doğrusu bir rüya tabircisine yorumlatmak olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ben istiare namazına başladım dün ve ilk gece ruya gördüm ruyamda tukuaz mavisi dupduru bir deniz vardi bende o denize girmis egleniyordum fakat denizden degisik seyler cikiyordu kumsala boyle ahtapot tirtil ama oyuncak gibiydi rengarenk sizce bu ne anlama geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar kardeşim. Allah rüyanızı hayırlı eylesin. Deniz görmek hayra işaret eder ve rüyanız olumlu manadadır. Ama yinede rüya ile amel edilmez. Asıl olan istihare esnasında veya sabah uyandıktan sonra içinize gelen histir. O his size niyetinizin hayırlı olup olmadığına işaret eder.

Cevabınız