Evden kaçmak istiyorum ne yapmalıyım

Evden kaçmak istiyorum ne yapmalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Hocam selamın aleyküm. Ben 19 yaşındayım bir nişanlım vardı 1 sene nişanlı kaldık be sürekli beraber olduğumuz için bir günah işledik Allah affetsin ve ailesi nişanı atmaya karar ve bana iftiralar attılar sen kız değildin oğlumuzu kandırdın ve bizde birbirimizi çok severdik ne oldursa nişanlımda sen benden değilsin kız değildin diye suçlar attılar ben kendimden eminim hocam günahları boynuna. Ve babam 3 ay sonra beni bir başkası ile nişanladı Rıza’m gönlüm olmadan çünkü psikolojim bozuldu. İstemiyorum evlenmek sevmiyorum ve bunun için evden kaçmayı düşünüyorum hocam ne yapmalıyım ailemi üzmek istemiyorum ama mecburum. Ve eski nişanlım bu bana yaşattıklarını bu dünyada çeker mi onların günahı ne olur bana attıkları beni böyle ortada bıraktıkları için ?

________________

S.a hocam benim büyük bir derdim var ben Nişanlım ile bir günah işledik ve sonra sen benden değilsin ve çok kötü iftiralar attı ailesi de öyle iftira attılar hocam ve babamda beni istemediğim sevmediğim birine verdi nişanlıyız şu an ailemle düzgünce konuştum tövbe ettim okumak istediğimi dedim ama evleneceksin dediler ben zor durumdayım ve eski nişanlım beni çok zor durumda bıraktı. Hocam bunun günahı onların boynuna mı bu bana yaşattıkları ve ben istemediğim biri ile evlenmemek için. Evden kaçacağım sizce günah mı ne yapmalıyım ailemi üzmek istemem ama mecburum sizce ne yapmalıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam kardeşim. Evden kaçınca çok güzel bir hayat mı bekliyor seni zannediyorsun. Anne babanı bu kadar üzmeye hakkın yok, çünkü artık seni evlatlıktan reddedebilirler, o zaman kurda kuşa yem olur gidersin. Hata üstüne hata olmaz. Şimdi artık evleneceğin kişiyi analiz et, gerçekten evlenebilecek biri ise hiç durma evlen. Hayatına temiz bir sayfa açmış olursun. Hatta evlendikten sonra eşine aşık bile olabilirsin, yani sözün özü ana babanın rızasını almayan, onların gönüllerini haksız yere kıran kişinin hiç bir işi rast gitmez. Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

evlatlıktan red etmek nedir hangi ülkede yaşıyorsun ? Bana evlatlık red kanunu göster tamam diyeceğim

Cevabınız