Cenabet gezmek günah mıdır

Cenabet gezmek günah mıdır

Sponsorlu Bağlantılar

Hocam selamunaleykum. Ben Allah’a şükür namaz kılan kuran okuyan bir gençtim bir akşam kendime hakim olamadım mastürbasyon yaptım sonra sabah olduğunda gusül alırım dedim evimiz sobalı her gün sıcak su yok ondan dolayı sonra sabah oldu annem sobayı yakmamış bende utandım sobayı yak demeye. Bir gün cenabet kaldım sonra akşam yattım rüyamda kara çarşaflı bir kadın burnu yoktu gördüm ama onu tek ben görüyordum. Sonra garip garip hareketler yaptı ve gitti onun cin olduğunu biliyordum. Uyandım sabah ezanı okunuyodu çok korktum felak nas okudum ve bana kesin cin musallat oldu dedim. Yattım o bir rüyamda da bu rüyami herkese anlatıyordum çare istiyordum sonrada gusül almaya gittim ama elbiselerimi çıkarıyordum elbiseler çıkmıyodu ve gusül alamadım sonra tekrar uyandım hemen gusül aldım kazaları kıldım tövbe ettim. Arkadaşlarım dedi sana cin musallat olmuş doğru mu? İçimde hep bir sıkıntı var bana ne oldu hocam çare verin Allah’ın izniyle.

Sponsorlu Bağlantılar

Aleykum selam kardeşim. Elbette hem mastürbasyonla hemde cünüp kalmakla günaha girmişsin ama bundan pişmanlık duyup tövbe ettiğinde Allah günahlarını affeder. Bu gördüğün rüya psikolojik manada yorumlanır. Yani kesinlikle cin tasallutuyla bir alakası yoktur ve böyle yorumlanmaz içini ferah tut ve Allah ile bağını koparmamaya çalış.

Sponsorlu Bağlantılar

Hocam siz benim her zor yanımda yanimda oldunuz. Ben bu gunahı isledim çoook tövbe ettim çoook Allah sizin ne muradınız varsa versin hocam. Sizin öğrenciniz olmak isterdim Allah bana nasip eder insallah. Ben bu cin konusunda baya takıntım var ama namaz ve sizin bu cevaplarınız beni rahatlatıyor ama internette herhalde çok yalan bilgi var hocam Allah’a emanet olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Değerli kardeşim. Allah seni muvaffak kılsın her daim seninle olsun. Allah’a şükürler olsun ki bu teknoloji nimetleri ile birbirimizi hiç tanımadan bile faydalı olabiliyoruz. Ancak internet ortamında elbette çok fazla yanlış bilgiler var buna dikkat etmelisin. Eğer sayfamıza üye olursan o zaman hem sorularını rahat bulursun hm bizim içinde cevaplamak daha kolay olur.

Cevabınız