HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

GENEL KURALLARIMIZ

 1. www.islamsitesi.info/ sitesinin amacı İslam dinini ilgilendiren bilgilere ulaşım konusunda çeşitli sorulara cevap arayan insanlara münhasıran yardımcı olmaktan ibaret bir sitedir.
 1. www.islamsitesi.info/ hiçbir kuruma, kuruluşa bağlı olarak veya bir cemaatin, teşkilatın veya bir grubun reklamı için çalışmaz.
 1. Sitemizin amacı İslam dinini ilgilendiren bilgilere ulaşım konusunda ve sorunlarına cevap arayan vatandaşlarımıza münhasıran yardımcı olmaktan ibaret olup, aracılık etme veya sair aracılık veya ticari hizmetlerde bulunulmaz. Sitemizde bulunan linklerdeki bilgilerden eser sahibi ve/veya site sahipleri sorumlu olup, söz konusu linklerdeki bilgilerden sorumluluk kabul edilmez.
 1. www.islamsitesi.info/ karşılıklı veya karşılıksız olarak aracılık hizmeti vermekten kesinlikle imtina eder. Bu gibi gelecek teklifler ve talepler kesinlikle dikkate alınmaz.
 1. Sorulara cevap verecek İmamlarımız sorularına genel hükümler İslami temeller çerçevesinde Kur’an ve Sünnete uygun bir şekilde kişilere yol göstermek amacıyla yanıt verecektir. Herhangi bir renk, ırk, dil ve mezhep ayırımı yapılmayacaktır.
 1. www.islamsitesi.info, kullanıcıların sorularına imamlarca verilen cevapların geçerliği, doğruluğu ve sorulan soruya uygunluğu hakkında garanti vermez.

 

DiniSoruSor.Com’da sorularınızı yanıtlayan hocalarımız:

 • Bütün ömrünü ilme ve talebe yetiştirmeye adamış, küçük yaştan beri ilim uğrunda çocukluk ve gençliğini geçirerek yaklaşık 40 sene boyunca medrese usulü talebe yetiştiren Molla Hıdır El-Mardini hocamızın kıymetli ilim, takip ve desteği ile sorularınız cevaplanmaktadır. 75 yaşında olup dokuz çocuk babasıdır.
 • Selim Demir
 • Hatice hoca hanımefendi
 • ‘Mum hoca’ müstear ismiyle www.mumsema.org sayfasının sahibi değerli hocamız.
 • Bu hocalarımızla birlikte ayrıca zaman zaman kıymetli hoca efendilerimiz ilimleri ve tecrübeleri ile destek vererek siz kardeşlerimizin sorularını cevaplamaktadırlar.

 

avukata sor ve online ücretsiz avukat hizmetleri için www.avukatasor.gen.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.